Kauba tagastamine

E-poest Vesiroosi Butiik kauba ostmisel on Teil õigus põhjust avaldamata tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul kauba kättesaamisest, esitades e-poele Vesiroosi Butiik kirjaliku taganemisavalduse.

Taganemisavalduses palume märkida ostja andmed, selgelt väljendatud soov taganeda lepingust, tellimuse esitamise kuupäev, ostetud tooted ning toodete kättesaamise kuupäev. Taganemisavalduse postiga saates palume see allkirjastada. E-kirjaga taganemisavaldust saates palume see digiallkirjastada.

Teil on võimalus ja kohustus tagastada ostetud kaup 14 kalendripäeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest. Kauba tagastamise eelduseks on täiesti kasutamata terve kaup, millel on alles etiketid ja muud saadetisega kaasas olnud dokumendid, sealhulgas kauba ostjale väljastatud arve. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus ostetud kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil kui kauba ostjal tagastada kõik tooted (ehk kogu saadud komplekti).Tellitud kauba sobivuses on Ostjal lubatud veenduda samadel tingimustel ja tavade järgi nagu seda peetakse heaks tavaks kauplustes. Kui Ostja poolt on kauba müügipakend või kauba etiketid rikutud, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine (ei kehti välisele postipakendile).

Tehingust taganemisel tagastab e-pood Vesiroosi Butiik Teile tasutud summad, sh kauba ostjani toimetamise tasu, kandes tagastatava summa samale ostja pangakontole hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest e-poeni Vesiroosi Butiik. E-poel Vesiroosi Butiik on õigus tasutud summade tagastamisega viivitada seni, kuni kaup on tagastatud või olete esitanud tõendi kauba tagastamiseks üle andmise kohta postiasutusele.

Palume Teil lugeda tehingust taganemise tingimustest e-poe kasutustingimustest.

Ostetud kauba nõuetele mittevastavuse või kauba puuduste avastamisel on Teil kohustus teavitada e-poodi Vesiroosi Butiik sellest koheselt, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul mittevastavusest teada saamisest. Palun saatke vastav info e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või kirjalikult aadressile Vesiroosi 12, Vaskjala küla, Harjumaa, 75313.

Palume Teil lugeda pretensiooni esitamise tingimustest e-poe kasutustingimustest.

Ostukorv

 x 
Sinu ostukorv on tühi.